Prípadové štúdie

Prípadové štúdie

KMOTR-Masná Kroměříž a.s.

kmotr bigAkciová spoločnosť KMOTR-Masná Kroměříž a.s., patrí medzi popredných producentov trvanlivých mäsových výrobkov v Českej republike. Firma má viac ako 50 - ročnú tradíciu. V súčastnosti zamestnáva viac ako 130 ľudí a ročný objem výroby prekračuje 3000 ton.

Čítať ďalej

Procházka spol. s r.o.

Prípadová štúdia využitia informačného systému QI v praxi.

prochazka bigSkupina Procházka patrí do pätice najväčších výrobcov mäsa a udenín v Českej republike.

Počtom vlastných predajní patrí medzi tri najväčšie siete v Českej republike. Väčšinu zo svojích 98 predajní prevádzkuje v rámci obchodných reťazcov PENNY MARKET a LIDL. Mimo vlastných predajní dodáva svoje výrobky pre väčšinu reťazcov a tak isto aj pre maloodberateľov.

Každoročne uvádza výrobca na trh vyše 20 noviniek. Spoločnosť Procházka je držiteľom cesrtifikátu ISO 9001 a IFS.

Čítať ďalej

Euromilk, a. s. - prípadová štúdia

em logo footerSpoločnosť Euromilk, a.s., je významný slovenský spracovateľ kravského mlieka a zároveň distribútor a výrobca mliečnych produktov s viac ako päťdesiatročnou tradíciou. Špecializáciou podniku, ktorý denne prijme viac ako 100 000 litrov čerstvého mlieka, sú produkty ošetrené metódou UHT. Euromilk zároveň vyrába trvanlivú šľahačku, smotanu a sušené mliečne pudingy. To všetko bez konzervačných látok a ďalších aditív.

Čítať ďalej

BJ Print Distribution s.r.o.

On-line nákup spotrebného materiálu cez QI SHOP - Informačný systém QI

bjprint bigSpoločnosť BJ Print s.r.o. pôsobí ako ekologický výrobca, veľkoobchod a distribútor alternatívneho spotrebného materiálu do tlačiarní. Jej produkty sú určené pre široké spektrum výrobkov od dodávateľov renomovaných značiek. Cieľom firmy je ekologicky spracovávať tlačiarensky materiál a umožniť tak odberateľom minimalizáciu nákladov na tlač, kopírovanie, skenovanie, či faxovanie. Spoločnost BJ Print dbá na zákazníkov komfort nielen pri nákupu, ale poskytuje i kvalitný popredajný servis.

Čítať ďalej

Log in