Informačný systém QI

Informačný systém QI - prvý elastický informačný systém

prehled modulu qi amfiteatr SK v2

"Jeden softwér pre celú firmu"

QI je komplexný podnikový informačný systém, ktorý efektívne pomáha riešit vačšinu bežnej podnikovej činnosti.

Vedie výrobu lodných šróbov i žeriavov , údenárskych delikates alebo hračiek. Informačný systém QI už 15 rokov pomáha firmám vo viac než 40 rôznych oboroch na Slovensku aj v Českej republike. Teraz ho využíva viac než 1000 spoločností. POKRYJE VŠETKY POTREBY. QI garantuje obsiahnutie celej podnikovej agendy. Je totiž celkom komplexný – má zabudované napríklad projektové a procesné riadenie, vlastný e-shop, dochádzkový systém, správu dokumentov aj nástroj pre pokročilé plánovanie výroby APS.

PRISPÔSOBÍ SA AKTUÁLNEJ SITUÁCII. QI efektívne podporuje rast Vašej firmy : Rozsah funkcií môžete kedykoľvek rozširovať, alebo naopak zužovať podľa aktuálnych podmienok. S nami platíte len za to, čo používate. Samozrejmosťou je aj tvorba špecializovanej zákazky na mieru pre zákazníka.

REÁLNE TERMÍNY PRE ZÁKAZNÍKOV. QI má úplný integrovaný nástroj pokročilé plánovanie výroby APS. Ten prechádza celým systémom a zabezpečuje operatívne riadenie výkonnosti a controlling výrobných kapacít. Vďaka APS budete vždy schopní plniť včas termíny zákaziek.

blog.qi.sk

Log in